
Facial/nazal/urechi

Mi se pare ca la tunsoarea standard, de 70 lei, stie sa tunda intr-un singur fel, nu isi prea da interesul. Tunde bine, dar nu te tunde 100% cum vrei - o cam fenteaza.

Foarte multumit! Tunsoare impecabila, atmosfera placuta si personal profesionist. Recomand cu drag!

Cei mai buni intotdeauna!🙌🏻

Niciodată nu am plecat dezamăgit :)) 🦾

