

Foarte mult mi/a placut, tuns bun, curat si oameni foarte draguti!
Anastasia m-a vopsit, tuns si coafat excelent. Aceeasi profesionista, ca deobicei. Recomand cu incredere serviciile salonului.

Parul meu arata super dupa ce a fost vopsit si coafat de Anastasia

De fiecare dată, experiența cu Anastasia mă încântă! Părul meu este superb! Culoare și coafat perfecte! Revin cu drag!❤️ Mani + pedi lucrate cu grijă! Mulțumesc Denisa! ❤️

