
Parul mediu este până la umeri ,când trece de umeri este încadrat la par lung
Foarte atenta la detalii. Lucreaza frumos, cu o mana fina.

Multumesc pentru apreciere 🙏😘

Tunsoare impecabilă și o experiență excelentă! M-am simțit foarte bine, iar rezultatul a fost peste așteptări. Mi-a făcut ziua mai bună și cu siguranță voi reveni. Recomand cu încredere!❤️❤️❤️

Mulțumesc pentru feedback-ul frumos și pentru alegerea făcută! Aprecierea clientelor este cea mai mare recompensă 😘

Foarte mulțumită!👌🏼❤️

Mă bucur că rezultatul a fost pe placul tau . Mulțumesc pentru încredere!😘
Am vrut un simplu breton, 2 sap nu mai ies in lume

Exagerezi ! Spala parul , coafeaza-l pt ca eu nu am putut pt ca nu era parul curat si vei vedea ca se va aranja !! Numai da cu hate asa gratuit .Ai plecat din salon multumita , chiar nu te inteleg 😒

Coafor ,manichiura , micropigmentare, epilat ,gene ,make-up ,solar de bronzat

Coafor ,manichiura , micropigmentare, epilat ,gene ,make-up ,solar de bronzat