Super! Mulțumesc.
E prima oară și cu siguranță nu ultima mulțumesc pentru serviciile oferite 👍
Foarte de treabă tunde la linie tunde mai bine ca mulți alți frizeri din Oradea O treabă foarte bună
Foarte bun 👍👍