
Sunt foarte mulțumită de tunsoare și de interacțiunea cu doamna Oly și sigur o să mai revin

❤️❤️❤️
O recomand pe Oly din tot sufletul. Este foarte atentă la detalii iar pasiunea cu care lucrează se observa in tot ceea ce face. Parul meu este pe maini bune de fiecare data! Multumesc!

❤️❤️❤️
O recomand cu tot dragul pe Oly, îmi place foarte mult cum m-a tuns,este a treia oara cand am revenit la ea. De asemenea este o persosnă prietenoasă si empatică.

❤️❤️❤️

🫶🏻

❤️❤️❤️

