
Nu este doar o hairstylistă talentată, ci și o persoană care pune suflet în ceea ce face.Rezultatul este exact ce îmi doream: un păr sănătos, frumos și plin de strălucire. Îți mulțumesc din suflet! Abia aștept următoarea vizită ✨💕
Recomand cu drag, și voi rămâne clienta, prima mea vizita la ea și la ea voi rămâne. Cea mai buna!

Am părul așa moale și neted după tratament 🥹 nu a fost niciodată așa neelectrizat! Imediat ce trece efectul, mă voi întoarce cu mare drag! Recomand cu toată inima!

Revin cu drag de fiecare data ! 🩵

