
Nico este minunată și lucrează foarte atent și bine! Recomand

Andreea este o manichiurista foarte bună si dedicata.Mereu este o placere sa imi fac unghiile la ea.Recomand cu căldură.
Este profesionista,are grija sa nu te simți inconfortabil.

Relaxare maxima!🥰

