

Daniela este o drăguță, o recomand din tot sufletul, are o mână atât de ușoară. Atât la epilat cât și la tratament facial este top.

Recomand cu încredere! O experiență plăcută cu rezultate pe măsură.

O experiență foarte plăcută. Tratamentul facial a fost făcut cu multă grijă și profesionalism. M-am simțit relaxată și pe mâini bune. Cu siguranță revin! 🥰

Am avut o experiență super plăcută! Totul a decurs perfect, iar Daniela este foarte amabilă, profesionistă și atentă la detalii. M-am simțit în largul meu și cu siguranță voi reveni cu drag. Recomand!

