

Am avut o experiență foarte plăcută! Am fost la laminare de sprâncene și gene și sunt super mulțumită de rezultat. Atmosfera a fost relaxantă, totul a fost făcut cu grijă și atenție la detalii, iar rezultatul a ieșit exact cum mi-am dorit.❤️❤️

Recomand
Alina este o fată superbă, o gazdă drăguță, dar și un lash&brow tech de nota 11! Mereu îmi face cea mai frumoasă laminare la gene care rezistă peste o lună și 3 săptămâni. Recomand cu încredere!
Foarte mulțumită! Pensat impecabil, cu atenție la detalii și într-o atmosferă plăcută. Recomand cu drag!🥰

