
Tuns Bărbați + Styling
Tuns Bărbați + Spălat + Styling
Tuns Bărbați + Aranjat Barbă + Styling
Tuns Copii + Styling

Un salon prea overrated pentru ce oferă, 80 de lei pentru un tuns, spălat acasă și făcut contur la barbă ,,dacă îmi rămâne timp”. O freză pe care doar a făcut-o nu sa înțeleagă ci doar să fie acolo și un model de linii dat în bară chiar și cu poza prezentată, decât să fie făcut să fie, mai bine vorbești și spui ca nu știi sau n-ai mai făcut în loc să să strici sau să te uiți la poză și să fie degeaba. Pentru mine o fost o experiență pentru care nu o să mai revin la acest salon

Salutare Carlos, îți mulțumim pentru Feedback, doar așa ne putem îmbunătăți experiența serviciului ,dar aș vrea să fac totuși anumite precizări care îți pot oferii un răspuns concret la nemulțumirea ta : mi-ai arătat o poză cu tunsoarea și explicându-mi ca vrei să se vadă bordura dar să nu se vadă totuși , ca îți dorești un high fade dar să nu fie chiar high ca în poză, dorești un V shape pierdut dar să se vadă forma, pe partea de top ca vrei să ți se taie puțin dar să nu se vadă ca ar fi tăiat, mi-ai arătat modelul pe care îl dorești , acela era executat pe un midfade nicidecum pe highfade ca să poată fi integrat în zona respectivă , am executat modelul într-o zonă unde se poate vedea contrastul. Iar apropo de conturul bărbii pe care ți l-am oferit oricum deși timpul dedicat tunsorii nu mi-l permitea, nu a fost taxat , noi avem un anumit timp de execuție strict pentru tunsoare , nu pentru modele în păr sau pentru făcut contur pe la barbă și etc, pentru asta există în programări alte rubrici , deci poți considera o favoare, puteam refuza din start aceste aspecte. Una peste alta afirmația ta cum ca suntem al 6-lea salon în care intri , primele 5 nu au fost pe măsură așteptărilor tale ne facem să credem cu tărie ca problema cel mai probabil este la tine sau pretențiile tale pentru tunsoarea pe care cred ca tu n-o înțelegi sunt prea mari. Îți recomandam cu caldura sa pășești în alte saloane poate mai prestigioase și pe o suma considerabil mai mare. O zi frumoasă

Cel mai top😎
E bun

Cei mai profesioniști si top oameni. Recomand 💪🏽

Pentru a respecta timpul tuturor, neprezentarea la programare fără notificare prealabilă poate duce la restricționarea programărilor viitoare. Ne rezervăm dreptul de a selecta colaborările și de a refuza programări. Mulțumim pentru înțelegere!

Pentru a respecta timpul tuturor, neprezentarea la programare fără notificare prealabilă poate duce la restricționarea programărilor viitoare. Ne rezervăm dreptul de a selecta colaborările și de a refuza programări. Mulțumim pentru înțelegere!