
Lovely ladies! Very welcoming and great at what they are doing! I had the best treatment for my hair. Feel fresh and very clean! Thank you ♥️♥️

Recomand !!! Se lucrează repede și bine !!!
Raluca, este mereu cu zambetul pe buze si te face sa te simti extraordinar. Pune pret pe calitate si satisfactia clientului. Love it 💓
O recomand din toată inima! Este extrem de atentă la detalii, lucrează impecabil și mereu plec cu unghii perfecte și cu zâmbetul pe buze.

Suntem într-o transformare continuă pentru a ține pasul cu toate noutățile, dar nu schimbăm sistemul de valori, calitatea serviciilor. Facem orice pentru bunăstarea clienților noștri și cultivăm relații de lungă durată!

Suntem într-o transformare continuă pentru a ține pasul cu toate noutățile, dar nu schimbăm sistemul de valori, calitatea serviciilor. Facem orice pentru bunăstarea clienților noștri și cultivăm relații de lungă durată!