
Experienta foarte buna

Am cele mai frumoase sprâncene de când merg la Alexandra
Alexandra este o persoana minunata și caldă, iar programarea la ea este mereu o plăcere. Și face cele mai frumoase sprâncene ever 😍😍

Îți multumeeeeeesc tare mult ❤️❤️❤️

Alexandra este o zână a sprâncenelor. Mi-am recăpătat fire din sprâncene care nu mai creșteau de mult, și sunt acum la forma lor naturală, cum au fost înainte de a începe să le pensez. A fost de fiecare dată o experiență tare relaxantă. Are mâinile ușoare, vocea caldă, vizitele la ea sunt ca un răsfăț. ❤️❤️

Mulțumesc mult! Te pup și te îmbrățișez cu drag 🤗

